• Разпродажба
  • Новинка
FARLENA бижута, Ръчно рисувани моркови брошка пълен с Червени кристали мода Crystal брошки за жени
zoom_in

FARLENA бижута, Ръчно рисувани моркови брошка пълен с Червени кристали мода Crystal брошки за жени

BGN 6.00 7.98

Наличност
check Налично


Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Реколта
Номер На Модела:
FBRO266
Пол:
Жени
Тип Брошки:
Брошки
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Планински кристал
търговска марка:
ФАРЛЕНА
Формамодел:
Растение
Тип Брошки:
Игли За Брошки

Избор на клиенти..