• Новинка
Черно бели модни аксесоари, брошки Еднорог
zoom_in

Черно бели модни аксесоари, брошки Еднорог

BGN 6.38

Наличност
check Налично


Размер : 5.4*7.7 см

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Акрил
Стил:
Модерен
Тип Брошки:
Игли За Брошки
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Домашни любимци
Номер На Модела:
БР-2
Пол:
Унисекс
търговска марка:
мода бомба

Избор на клиенти..