• Новинка
10шт 49E Hall element OH49E SS49E Hall sensor, сензор ефект на Хол нова безплатна доставка
zoom_in

10шт 49E Hall element OH49E SS49E Hall sensor, сензор ефект на Хол нова безплатна доставка

BGN 2.05

Наличност
check Налично


Каталог на други електронни компоненти
Електронен компонент
Интегрална схема
Диод
Резистор
Транзистор
Кондензатор
Друга електроника

Състояние:
НОВО
търговска марка:
Ванси
Тип:
Друго
Приложение:
Друго
Тип На Блока:
лот (10 бр./лот)
Тегло На Опаковката:
0.010kg (0.02lb.)
Размер На Опаковката:
5cm x 5cm x 1cm (1.97in x 1.97in x 0.39in)

Избор на клиенти..